Wpisy użytkownika Dance moms <3 z dnia 2 stycznia 2015

Liczba wpisów: 1

mackenize
 
Chloe Lukasiak urodziła się 25 maja 2001roku. Jej mama nazywa się Christi Lukasiak (jest dance mom ), tata nazywa sie Marc Lukasiak ma też młodsza o 8 lat siostre Clare. Chloe jest bardzo ładną blondynką i bardzo utalentowaną tancerką jedną z najlepszych w ALDC. Jej marzeniem jest w przyszłości tańczyć na Broadway. Oby jej sie udało :d !!!


007.jpgW lecie 2014 Chloe zakończyła naukę w ALDC i przeniosła sie do studio 19. Obecie dalej tańczy i prowadzi swojego audio-bloga na youtubie.
W ALDC zawsze była porównywana do Maddie ponieważ jest dobra ale gorsza od Maddie. Często tańczyły w duetach a gdy jedna i druga miała solo to Chloe była druga a Maddie pierwsza ale i tak Chloe nigdy sie nie poddawła i zawsze wieżyła w siebie i cieszyła się zwycięstwem przyjaciółki.images.jpgm_762876_gRrg1Gjk76HI.jpgtumblr_maztbjlOEX1rhyfbgo2_500.jpgMoim zdaniem Chloe jest świetną dziewczyną zdeterminowaną, pewną siebie osobą, która nigdy nie traci nadzieji bardzo ją lubie i myśle że warto brać z niej przykład.